У МОН розповіли, як вчителі мають заповнити класний журнал
Міністерство освіти і науки України надало поради щодо заповнення класних журналів.
- Заповнення журналів відбуватиметься після карантину, за індивідуальним графіком розробленим закладом освіти.
- Дати та зміст уроків записуються відповідно до календарно-тематичного планування та свого розкладу занять уроків.
- Під час заповнення можна використовувати нотатки й замітки, які були зроблені у довільній формі під час карантину. Поточні оцінки можна перенести із власних записів та електронних журналів до класного журналу. У випадку, якщо учень не навчався впродовж карантину та не має оцінок, то ставиться «н» (відсутній) з позначенням «п/п» ( пізніше відпрацювання) на сторінках відвідування, а також на предметних сторінках. Тематична ставиться «н/а» (не атестований (а)) і не враховується під час виставлення семестрового оцінювання.
- На підставі поточних оцінок та контрольних робіт виставляються тематичні оцінки. Оскільки педагоги проводили контрольні у вигляді тестувань, відповідно те ж саме і фіксується у змісті (Контрольне тестування).
- На підставі тематичних, отриманих під час другого семестру, виставляється семестрове оцінювання.
- Річне оцінювання проводиться за результатами семестрового оцінювання.
- Журналі обліку замін не заповнюється.
- Заміни у період карантину не оплачуються, тому, якщо вчитель викладав за вакансією, то потрібно було внести ці години до основного навантаження з урахуванням наказу № 102.
Деталі можна переглянути за посиланням:
https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=255668109171637
Педагогічним та батьківським колективам закладів освіти міської ОТГ
Завершено атестацію педагогічних працівників
6-7 квітня 2020 року відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради.
В умовах карантину, відповідно до рекомендацій МОН України, засідання пройшло в режимі онлайн. 50 педагогів підтвердили свій кваліфікаційний рівень, 13 – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання.
Засідання відбувалась як за участі педагогічного працівника, так і за його відсутності через неможливість підключитися до засідання в режимі онлайн. При прийнятті рішення атестаційна комісія керувалась інтересами педагогічного працівника, що атестувався.
Вітаємо усіх освітян з підвищенням їх професійної компетентності, успішним проходженням атетсації.