Дорадча молодіжна рада при міському голові Славутської міської територіальної громади, виступаючи на захист загальнодержавних інтересів у сфері економії електроспоживання та збереження енергосистеми України, ініціює міську акцію «Енергетичний фронт Славутчини» і закликають усіх підтримати її, адже лише від кожного з нас сьогодні залежить наше енергетичне завтра!
ВІТАЄМО
Віту ШИТМАНЮК, директора закладу дошкільної освіти № 9 «Теремок» та Валентину БУРАК, вихователя- методиста закладу дошкільної освіти № 9 «Теремок», які відзначені Подякою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» за участь у Всеукраїнському заході «Краща STEM-публікація – 2022» та ефективне впровадження інноваційних технологій, значний особистий внесок у розвиток напрямів STEM-освіти.
ПРОТОКОЛИ перевірки робіт ІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови 2022 рік
Пишаємося досягненням юних Славутчан. Ці учні – наша сила, наша гордість, наша надія!
5 листопада 2022 року відбулась обласна учнівська наукова конференція «Молодіжна наукова ліга Хмельниччини: сучасний дискурс». Круті ідеї, сміливі інвенти, власні стартапи, інноваційні наукові та мультимедійні проєкти представили учасники у секціях «Історичне краєзнавство», «Кібербезпека», «Аерофізика та космічні дослідження», «Психологія», «Екологія».
І місце посіли:
ЛЕВОНТЮК Марина Андріївна, здобувач освіти 11 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» (тема виступу «Вплив воєнного стану на національно-патріотичну складову формування особистості»),
ДЕБОПРЕ Юліана Олександрівна, вихованка 11 класу БДТ (тема виступу: «Колективна пам’ять» як домінанта конструювання регіональної ідентичності»).
ІІ місце:
ГОРОБЕЦЬ Тетяна Володимирівна, здобувач освіти 9 класу Славутської гімназії №4 Славутської міської ради (тема виступу: «Захист інформації від несанкціонованого доступу, виявлення порушення цілісності інформаційних контентів»),
ГАВЮК Єлизавета Василівна, здобувач освіти 10 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (тема виступу: «Стратегія сталого розвитку у контексті екологічної безпеки: актуальні проблеми сьогодення».
ІІІ місце:
ФІЛІМОНОВА Вікторія Григорівна, здобувач освіти 9 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» ( тема виступу «Актуальні проблеми астрономії і космонавтики»).
Вітаємо, зичимо успіхів та натхнення у реалізації нових проєктів та ініціатив! Дякуємо за активну громадську позицію та творчість!
В Україні запустили освітній хаб «Google Знання»
В Україні стартувала робота освітнього хабу Google Знання, метою якого є допомога українцям отримувати нові навички та розвивати кар’єру.
Україна стала першою країною у світі, де було представлено локальну версію хабу.
У Мінцифри зазначають, що освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі незалежно від того, це знання для школи, роботи чи життя.
До структури хабу включено три розділи – «Знання для школи», «Знання для роботи» та «Знання для життя».
Розділ «Знання для школи» містить ресурси Google, призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн. Зокрема, ресурс з інструментами й порадами для вчителів та батьків, необхідними для навчання учнів; збірник порад для користування технологіями для кожного члена родини; посібник з безпеки дітей в інтернеті та відеоуроки з різних предметів для учнів середніх та старших класів.
Ресурси із розділу «Знання для роботи» стануть у пригоді для набуття практичних навичок, пошуку роботи та розвитку власного бізнесу.
У розділі освітнього хабу «Знання для життя» зібрані ресурси Google, створені щоб відкривати світ, розвиватися та заохочувати допитливість.