Другий модуль розпочався з відвідування чудового музею становлення української нації. Сучасний дизайн, емоційна подача роблять сприйняття легким та змістовним. З головним завданням – вихованням гордості за Батьківщину, заклад повністю справляється. Такі заклади повинні мати повну підтримку держави.
Ілля ФІЛІПОВ, співзасновник Еdera, проаналізував працюючі кейси цифровізації освітньої галузі.
Олександр ЕЛЬКІН, голова Ради Го «ЕдКемп Україна» спільно з Оленою Масалітіною, співголовою Ради переконали усіх, що соціально-емоційне навчання в Новій українській школі підготує учнів до реального життя.
Як управлінцю було цікаво слухати про впровадження освітньої політики держави, адаптацію освітнього процесу на рівні громади. Олена Лінник, експертка ініціативи «Система забезпечення якості освіти» проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» провела майстер-клас по підготовці проєктів.
Знаємо, що маємо освітні втрати та розриви. Про механізми їх вимірювання та подолання з присутніми спілкувалась директорка Українського центру оцінювання якості знань чудова Тетяна Вакуленко.
Зміни в освіті неможливі без якісної комунікації. Іванна Коберник, консультантка зі стратегічних комунікацій, співзасновниця ГО «Смарт освіта».
Наталія Софій, директорка Українського інституту розвитку освіти ознайомила присутніх з основними положення по організації інклюзивного навчання.
За ці дні учасники навчання сформували групи по підготовці проєктів, захист яких відбудеться на третьому модулі.